Értékesítő munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítő munkatársat keresünk

Feladatok

  • print és online felületek értékesítése
  • ajánlatok elkészítése, kidolgozása
  • új projektek kidolgozásában való aktív részvétel
  • a meglévő fix ügyfélkör kezelése, új partnerek felkutatása
  • személyes tárgyalások szervezése, bonyolítása
  • ügyfélkezelés és kapcsolattartás

Elvárások

  • értékesítésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • pontos és precíz írásbeli kommunikáció
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • MS Office programcsomag ismerete

Előnyök

  • média értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • fix ügyfélkör biztosítása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • céges mobiltelefon
  • változatos, érdekes munkakör
  • kiemelt bérezés
  • egyéb juttatások
  • fizetés: Bruttó 300.000 Ft + bónusz ( jutalék)

Leírás

  • Csaknem 30 éve a piacon lévő, stabil, élelmiszer és vendéglátóipari szaklapokat kiadó cég munkatársakat keres az alábbi munkakörbe: Értékesítő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest