Értékesítő - projektvezető (Dunaharaszti)

20 év tapasztalatával minőségi kaputechnika és biztonságtechnika rendszereket valósítunk meg ügyfeleink vállalkozásában és otthonában.

Ehhez az érdekes és változatos munkához várjuk

Értékesítő - projektvezető

munkatársak jelentkezését, családias, baráti légkörű csapatunkba.

Nálunk a helyed:

  • Ha szeretsz és tudsz is értékesíteni, de nem akarsz egy helyben ülni, és egy változatos munkát keresel.
  • Ha érdekel a kaputechnika, a biztonságtechnika, az automata ajtók, vagy van ezekben tapasztalatod.
  • Ha dolgozni akarsz, mert jól szeretnél élni, és céljaidat elérni.
  • Ha szeretnél egy nyerő csapat tagjaként nagyszerű dolgok részese lenni.

Főbb feladataid:

  • Kaputechnika és biztonságtechnika rendszerek (garázskapu, ipari kapu, kapunyitó motor, sorompó, automata ajtó, biztonsági rács, gyorskapu, redőnykapu, kamera és beléptető) értékesítése.
  • A munkák helyszíni felmérése és műszaki egyeztetések a megrendelőkkel.
  • Ajánlatok készítése az ügyfél igényére.
  • Egyeztetés a műszaki osztállyal, a kivitelezés adminisztratív támogatása.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Tapasztalat az értékesítés területén.
  • Műszaki irányú végzettség (Pl. autószerelő, villanyszerelő, műszerész, stb.).
  • Jó kommunikációs készség.
  • Jó állapotú saját gépkocsi, mely használatát költségtérítéssel támogatjuk.
  • Windows, Word, Excel, Outlook, internet felhasználói ismeret.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Képzésekkel és betanítással segítünk, hogy könnyen beilleszkedj és gyorsan sikeres legyél.
  • Szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget biztosítunk, hogy egyre jobb lehessél.
  • Az alap + jutalék fizetési rendszer biztosítja, hogy csak rajtad múljon mennyit viszel haza.
  • A fizetésben nincs felső határ.
  • A változatos munkáknak köszönhetően bejárhatod az egész országot.
  • Vagy az elegáns irodánkban, kellemes környezetben végezheted a munkádat.
  • Jól fogod magad érezni egy támogató, és összetartó csapatban.
  • Hosszú távon is biztos, stabil és kiszámítható munkahelyed lesz, egy 20 éve folyamatosan fejlődő magyar cégnél.

Ha testhezállónak érzed ezt a munkakört, és hosszú távra keresel munkát, küld el fényképes önéletrajzodat.

Dunaharaszti