Értékesítő / területi képviselő (Budapest)

Vendéglátóipari cég

csoport megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő / területi képviselő

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • Modern szemlélet, nyitottság a gasztronómia irányába

Előnyt jelent:

  • Környezettudatos szemlélet,
  • Értékesítői tapasztalat,
  • A gasztronómiai trendek naprakész ismerete,
  • Pest megyei lakóhely

Feladatok:

  • Ügyfélkör bővítése a vendéglátóipari szektorban,
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, ,

Megbízóról:, Cégcsoport jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is megkerülhetetlen piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig., Ebbe a dinamikusan fejlődő cégcsoportba keresünk Területi képviselő munkatársat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix bér, valamit teljesítmény alapú prémium,
  • Önálló, rugalmas munkaidő beosztás (kizárólag hétköznapi munkavégzés),
  • Béren kívüli juttatások (pl.: sporttámogatás),
  • Új, modern munkaeszközök: cégautó, telefon, laptop,
  • Fiatalos munkakörnyezet,
  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Változatos, kreatív feladatok,
  • Teljeskörű betanítás, és ha szükséges a szakirányú továbbképzések biztosítása,
  • Valódi előrelépési lehetőség, ,

Egyéb információ:, Pályakezdők jelentkezését is várjuk!, Vidéki lakhellyel is végezhető munka, Célterület: Nyugat-Magyarország

Budapest