Értékesítő, Üzletvezető (Törökbálint)

Gigamatrac szaküzletek lassan egy évtizede elsősorban a saját gyártásra és az önálló ágykeret gyártásra épülnek. Emellett régi és neves matracmárkák forgalmazása, boxspringek,ágykeretek értékesítése a másik fő profil. A Gigamatrac számtalan ismert matrac márkának tulajdonosa és gyártója is egyben!! Munkatársat keresünk

Értékesítő, Üzletvezető

pozícióba.

Feladatok

  • Vásárlók profi, teljeskörű, kimagasló minőségű kiszolgálása,
  • üzlet rendben tartása,
  • napi jelentés,
  • leltár készítése,
  • termékek bevételezése és kiadása,
  • szállítás szervezése,
  • árajánlatok készítése.

Elvárások

  • Magabiztos, mosolygós, önmagára is minden téren igényes, talpraesett, tanulásra nyitott pályázók jelentkezését várjuk!

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • de lelkes és talpraesett pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Kimagasló bérezés
  • Magas szintű, folyamatos szakmai tréning, családias légkör
  • Kilenc éve összetartó, valóban vidám, csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Aktív részvételi lehetőség a legújabb fejlesztéseinkben és kutatásainkban

Munkavégzés helye

Törökbálint, és Budapesti üzleteink!

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Törökbálint