Értékesítő, Üzletvezető (Budapest)

A Gigamatrac szaküzletek lassan egy évtizede elsősorban a saját gyártásra és az önálló ágykeret gyártásra épülnek. Emellett régi és neves matracmárkák forgalmazása, boxspringek, ágykeretek értékesítése a másik fő profilunk. A Gigamatrac számtalan ismert matrac márkának tulajdonosa és gyártója is egyben!! Csatlakozz hozzánk Értékesítő, Üzletvezető pozícióba!

Értékesítő, Üzletvezető

Főbb feladatok, munkák:

Alap és Prémium kategóriát képviselő matracokat, ágyakat, boxspringeket forgalmazó szaküzleteinkbe keresünk értékesítő kollégákat azonnali munkakezdéssel!

Feladatok: Vásárlók profi, teljeskörű, kimagasló minőségű kiszolgálása, üzlet rendben tartása, napi jelentés, leltár készítése, termékek bevételezése és kiadása, szállítás szervezése, árajánlatok készítése. Munkavégzés helyei: Budapest 13. kerület, Újbuda, Soroksár, Dunakeszi, Törökbálint

Az álláshoz tartozó elvárások:

 Magabiztos, mosolygós, önmagára is minden téren igényes, talpraesett, tanulásra nyitott pályázók jelentkezését várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakmai tapasztalat és angol nyelvtudás előny, de lelkes és talpraesett pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

Több évtizedes szakmai tapasztalatunk alapján a következőket kínáljuk:

  • Kimagasló bérezés!
  • Magas szintű, folyamatos szakmai tréning, családias légkör.
  • Kilenc éve összetartó, valóban vidám, csapat.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Aktív részvételi lehetőség a legújabb fejlesztéseinkben és kutatásainkban.
  • Exclusive munkakörnyezet.

Budapest