Értékesítő/árukiadó (Budapest)

A Gigatel Kft. mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelem már több, mint 24 éve a Magyar mobiltelefon piac meghatározó képviselője. Termékeink viszonteladóinkon, és a mobil operátorokon keresztül az ország minden pontjára eljutnak, lehetővé téve a mobiltelefonok felhasználók igényei szerinti használatát.

Értékesítő/árukiadó

Feladatok

  • A bemutatóterembe érkező ügyfelek tájékoztatása
  • Vásárlói igények felmérése, keresztértékesítés
  • Megrendelt termékek összekészítése, kiadása
  • Garanciális ügyintézés

Elvárások

  • Önálló, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
  • Csapatmunkára alkalmas személy
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • Betanulási idő és feltételek biztosítása
  • Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
  • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Kötött munkaidő H-P 8:00-17:00 (1 óra ebédidőt tartalmaz)
  • Szabad hétvégék (Nincs hétvégi munkavégzés)
  • Fiatalos csapat, kitűnő munkahelyi légkör
  • Előrejutási lehetőség
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Budafoki út

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el motivációs levelét és szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.

Budapest