Értékesítő/területi képviselő (Budapest)

Kompel Kft. Értékesítő/területi képviselő munkatőrsat keres.

A KOMPEL Kft. 20 éve foglalkozik elektromos- és elektronikus termékek importálásával
és azok forgalmazásával a magyar ipari és lakossági felhasználók részére.
A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres

ÉRTÉKESÍTŐ / TERÜLETI KÉPVISELŐ

munkatársat.

Feladatok

  • termékeink értékesítése (ventilátorok, szivattyú- szabályozástechnika)
  • új és már meglévő ügyfélkör igényeinek felmérése, kapcsolattartás
  • meglévő partnereink magas színvonalú kiszolgálása
  • vidéki partnerek látogatása
  • ajánlatok, szerződések előkészítése

Elvárások

  • termékértékesítési tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • műszaki érdeklődés
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • kitartó, sikerorientált alkat, teljesítményorientáltság
  • Microsoft Office készségszintű használata
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • kiépített kapcsolatrendszer

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, (fix + teljesítményfüggő mozgó bér)
  • rugalmas munkaidő
  • továbbképzési lehetőségek

Fényképes életrajzát küldje:

  • cím: Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a
  • telefonszám: +36 1 4319640
  • web: www.kompel.net

Jelentkezési határidő az állásra

2021.11.10.

Budapest