Ex-center gépbeállító (Kaposvár)

Ex-center gépbeállító

Leírás

Kaposvári elektronikai alkatrész gyártó partnercégünk részére keresünk több éves tapasztalattal rendelkező munkavállalókat Sajtoló üzemi gépbeállító pozíció betöltésére.

Kizárólag olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik ex-center gépeken szereztek több éves tapasztalatot!

Feladatok

  • Főleg ex-center gépeken történő munkavégzés
  • Első darab legyártása, annak minőségi ellenőrzése
  • Leltározásban és raktározásban szerzett tapasztalat

Elvárások
  • Szerszámkészítő végzettség, vagy hidegsajtolásban szerzett több éves tapasztalat
  • Jó fizikum
  • Több éves gyári tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Minden év januárjában béremelés
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár