Fröccsöntő gépbeállító (Kaposvár)

Fröccsöntő gépbeállító

Leírás

Kaposvári elektronikai alkatrész gyártó partnercégünk részére keresünk minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkavállalókat Gépbeállító pozíció betöltésére:

Feladatok

  • A gyártás megkezdése előtt az első darab legyártása illetve annak minőségi ellenőrzése
  • A gyártás feltételei teljesülésének biztosítása, előkészítése és felügyelete
  • Együttműködés az operátor kollégákkal
  • Termelési feladatok elvégzése, amennyiben automata gépeken kell dolgozni
  • Készáru eljuttatása a készáru raktárba
  • Leltározásban való részvétel heti/havi szinten és decemberben

Elvárások
  • Középfokú végzettség (technikus, műszaki, szakmunkás, gépész stb.) vagy tapasztalat ilyen szaktudást igénylő munkakörben
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat gépbeállítóként
  • Műszaki rajz olvasása előny
  • Műanyagipari tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Minden év januárjában béremelés
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

Kaposvár

Kaposvár