Experienced Order Manager - German and English Speaking (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Experienced Order Manager - German and English Speaking

Feladatok

Szolgáltatási szerződések lebonyolításának támogatása és koordinálása:

  • Ügyfél megrendelések végrehajtásának koordinálása, nyomon követése, a műszaki tartalom, a szerződésnek való megfelelés figyelembe vételével, a változások következményeinek felmérésével.
  • A megrendelés-kezelési és a hozzá kapcsolódó folyamatok illetve feladatok ellátása, támogatás nyújtása a szolgáltatási szerződések lebonyolításához a megrendelések kezelésével, teljesítésük koordinálásával, a megrendelések és változás-kérések státuszáról, illetve az elvégzett szolgáltatásokról naprakész információ szolgáltatásával az üzletág vagy az ügyfél részére
  • Státusz kérés vagy változás alkalmával az ügyfél és a megrendelő informálása
  • Megrendelések monitorozása és trackelése az elkészülésig (E2E felelősség)
  • Migráció megszervezése LAN és WAN oldalon egyaránt, a technikusok munkájának segítése, esetenként fordítás angolról németre és fordítva, a provisioniong és a technikusok között.
  • Rendszeres ügyfél callokban részvétel és a nyitott megrendelésekről státusz adás

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Folyékony német nyelvtudás (C1) ÉS angol nyelvtudás (B2)
  • Hálózatos ismeretek (hálózati eszközökkel kapcsolatos munkatapasztalat, pl. order management)
  • Ügyfélkommunikációban szerzett jelentős tapasztalat
  • Asszertivitás, jó szervezői készség, precizitás
  • Önálló munkavégzés, de hatékony együttműködés csapatmunkában
  • 2 éves határozott szerződés elvállalása

Budapest