EXPORT ügyfélkapcsolati és adminisztrációs munkatárs (Budapest)

1997 óta orvostechnikai géleket fejlesztő/gyártó, Magyar Terméknagydíjas, 52 országba exportáló cégünk ügyfélkapcsolati munkatársat keres kifejezetten kapcsolattartói pozícióba.

EXPORT ügyfélkapcsolati és adminisztrációs munkatárs

Feladatok

  • A meglévő külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Termékek regisztrációjához kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A teljes ügyviteli rendszer használata a Kulcs-Soft programmal
  • Részvétel az egyedi akciók megtervezésében és annak a partnerek felé történő kommunikációjában
  • A bejövő rendelésekkel kapcsolatos feladatok kezelése
  • Termékek szállításával kapcsolatos egyeztetések
  • Évi 1-2 alkalommal külföldi kiállításon való részvétel

Elvárások

  • AKTÍV, felsőfokú angol nyelvtudás. (A kapcsolattartás történhet szóban, de 90%-ban írásban tartjuk)
  • Adminisztratív területen szerzett több éves tapasztalat
  • Az exportot vezető kolléga munkájának kiegészítése
  • Precizitás, koncentrálás
  • Analitikus szemlélet
  • Stressz tűrő képesség
  • Önálló gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Az internet, excel, world, hiánytalan ismerete és használata

Nem elvárás, de előnyt jelent:

  • Logisztikai tapasztalat, ismeretek (fuvarparitások, fuvarozási dokumentumok kezelése)
  • Kulcs-Soft program ismerete
  • Más idegen nyelv ismerete
  • Külkereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Barátságos környezet, jól megközelíthető iroda a 2. kerületi Zsigmond téren
  • Versenyképes fizetés
  • Home-office támogatása
  • Rugalmas időbeosztás (korábbi vagy későbbi munkakezdés)
  • Változatos feladatok, folyamatos kihívások
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Üdítős sarok, kávé, víz
  • Teljes munkaidőre vonatkozó jogviszony

Várjuk jelentkezésedet fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal.
A tárgyban kérjük, tüntesd fel nevedet és a pályázott pozíciót!

Jelentkezési határidő: 2020. augusztus 31.

Budapest