Facility Engineer (16-2882) (Veszprém vármegye)

Facility Engineer (16-2882)

Világszinten piacvezető autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Épületvillamossági rendszerek üzemeltetése, felügyelete, karbantartása,
  • Üzemi berendezések energiaellátásának biztosítása,
  • Áttelepítési projektekben való közreműködés,
  • A biztonsági szolgálat tevékenységének koordinálása.

Elvárások

  • Minimum 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Mérnök diploma.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy stabil és biztos hátterű vállalatnál,
  • Izgalmas szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Emberközpontú munkahely,
  • Havi 4 nap home office lehetőség.

A munkavégzés helye

Veszprém vármegye