Facility Manager (Budapest)

Facility Manager

Magyar tulajdonosi hátterű ATQ Property Zrt irodaházak, logisztikai parkok, és bevásárlóközpontok ingatlankezelését végzi, a fővárosban. Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk megbízható, tapasztalt szakembert. A munkavégzés helyszíne: Budapest XI. kerület

A munkakörhöz tartozó elvárások, feladatok:

  • Budapesti ingatlanok műszaki és infrastrukturális üzemeltetési feladatainak felügyeletében és ellátásában aktív részvétel
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás és ellenőrzés, árajánlatok és kalkulációk készítése
  • Riportok készítése munkavégzésről
  • Üzemeltetési és karbantartási feladatok elvégzése
  • Ütemezett ellenőrzések, berendezések felülvizsgálata
  • Hibaelhárítással kapcsolatos intézkedések elvégzése
  • Kezdeményező, problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • Határidők betartása, erőforrások megfelelő beosztásának képessége
  • Megbízható és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Facility Managementben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú műszaki végzettség előny
  • Számítógép használata felhasználói szinten (Excel, Word ismerete)
  • Üzemeltetési vagy műszaki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatal, dinamikus csapat
  • nagy perspektívával rendelkező cégnél történő munkavégzés
  • stabil, hosszútávú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony
  • normál egyműszakos munkarend
  • versenyképes bérezési rendszer
  • mobiltelefon
  • pool car

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

  • fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével Budapest és vonzáskörzetéből várunk jelentkezőket

Budapest