Fagyipultos (Budaörs)

Mind-Diák Szövetkezet

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport, mely munkatársainak személyre szabott betanítást, mentorrendszert biztosít, ami lehetővé teszi, hogy végzettségtől és szakmai tapasztalattól függetlenül sikeres legyél a rád bízott feladatkörben.

Fagyipultos

Feladatok

  • Fagyi árusítás
  • Kávéfőzés
  • Vásárlók kiszolgálása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 16. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 13:00-19:30 közötti beosztásban
  • Heti 2-3 alkalom vállalása előzetes egyeztetés alapján

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra alapbér, vasárnapi munkavégzés esetén bruttó 2600 Ft/óra kiemelt bérezés
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1800-2600 Ft lesz

Előnyök

  • Érvényes egészségügyi kiskönyv megléte
  • Hétköznapok vállalása

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs