Pultos / felszolgáló / hostess (Budapest)

Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk teljes vagy részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

Pultos / felszolgáló / hostess

Elvárások:

Tapasztalt vendéglátós vagy? Esetleg lelkes pályakezdő?, A lehetőségek tárháza nálunk határtalan., Több étteremmel rendelkező étteremlánc vagyunk, minden éttermünk teljesen más és más, így tudásodnak, érdeklődési körödnek megfelelő étteremben vagy bárban tudunk majd lehetőséget ajánlani., Bérezés egyéni megállapodás szerint történik., Az évek során több Super Brands díjat is bezsebeltünk. , ,

Számunka ilyen a tökéletes munkatárs:,

  • Kommunikatív, nyitott és pörgős személyiség,
  • Alázatos és eredményorientált a munkával kapcsolatban,
  • Pontos, megbízható, lojális és legfőképpen csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Többéves szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Minden munkakörben az, hogy érezd jól magad te is és a vendégeid is!

Amit kínálunk:

  • Reggeli, ebéd, vacsora,
  • Kávé, ásványvíz, tea,
  • Fizetésen felüli extra juttatás,
  • Karrierlehetőség,
  • Családias légkör,
  • Biztos stabil háttér,
  • Mentorprogram,
  • Teljes betanítás,
  • Azonnali munkakezdés, ,

Jelentkezésedet ne felejtsd elküldeni, amennyiben szívesen csatlakoznál bővülő csapatunkhoz!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest