Részmunkaidős Recepciós (H-P 13:30-18:30) (Budapest)

Részmunkaidős lehetőséget keresel? Fontos számodra, hogy egy dinamikus csapat részese légy, ahol komplex feladatokkal találkozhatsz? Emberekkel szeretnél dolgozni, kapcsolatot tartani-szervezni és még az adminisztrációtól sem ijedsz meg?

Ha úgy gondolod ez az amit keresel, jelentkezz édességgyártással foglalkozó partnerünkhöz recepciósnak!

Részmunkaidős Recepciós (H-P 13:30-18:30)

Feladatok

  • Vendégek és beérkező telefonok fogadása
  • Beérkező és kimenő posta, csomagok kezelése
  • Számlák iktatása
  • Futárszolgálattal való kapcsolattartás
  • Tárgyalók foglalása
  • Irodai beszerzés intézése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel, beszerzőkkel és üzemeltetőkkel
  • Kollégák ad hoc jellegű támogatása adminisztratív teendők kapcsán
  • Utazások szervezése

Követelmények

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Részletorinentált hozzáállás
  • Proaktív és kommunikatív személyiség

Amit kínálunk

  • Könnyen megközelíthető XIII. kerületi lokáció
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Egészség biztosítás
  • Élet- és Balesetbiztosítás
  • All You Can Move kártya
  • Munkaidő: 13:30-18:30

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest