Fedezetmenedzsment gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az MBH Bank Magyarország egyik vezető bankja. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával. A jelen fúziója a jövőd lehetősége. Ragadd meg a lehetőséget, hogy egyedülálló szakmai tapasztalatot tudj szerezni az ország legnagyobb banki transzformációs folyamat gyakornokaként, belátást nyerve a pénzügyi világ rejtelmeibe. Légy részese Te is a változásnak, kezdd el velünk karriered és érd el céljaidat a közel 350 fős gyakornoki programunk tagjaként!

Fedezetmenedzsment gyakornok

Feladatok

  • A fedezetmenedzsment terület adminisztrációs támogatása lakossági és vállalati területen
  • Társosztályokkal, értékbecslőkkel való kapcsolattartás
  • Lakossági és vállalati ügyfelek ügyleteihez tartozó megrendelések előkészítésében való közreműködés
  • A területen dolgozó főállású munkatársak mindennapi munkájának támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakornoki idő vállalása
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 2000 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség
  • Összetartó, támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest