Fejlesztési vezető (Magyarország)

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Fejlesztési vezető

Feladatok

  • Aktív részvétel fejlesztési stratégia kidolgozásásban és a kapcsolodó technológiák kiválasztásában, bevezetésésben
  • Folyamatok és módszertanok kialakítása belső és külső fejlesztések felügyeletére
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Riportolás a felsővezetés felé
  • Team Leadekkel való szoros együttműködés, Line manager-i feladatok ellátása
  • A fejlesztői csapatok munkájának irányítása
  • Szükség esetén, segítsgényújtás technológiai elakadások megoldásásban
  • Kollégák képzésének megszervezésésben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 8-10 év tapasztalat szoftverfejlesztésben, ezen belül legalább 3-5 év vezető fejlesztői pozícióban megszerzett gyakorlat
  • Magas szintű szakmai, technológiai tudás főként az alábbiak terén:
    • Microservice architektura és Docker technológiával kapcsolatos gyakorlat
    • J2EE környezetben való jártasság
    • 3 rétegű architektúrák ismerete
    • High availibity rendszerek, Kubernetes
    • Orkesztráció
    • Continuous Integration / Continuous Deployment (GO, Jenkins)
    • Test Driven Development tapasztalat
    • Build Automation (Maven, Gradle, Ant)
  • Átfogó projekt módszertani ismeretek (waterfall és agilis módszerek)
  • Széleskörű technológiai ismeretek (Linux, J2EE, Spring, Angular, Typescript, HTTP, REST, SOAP, HTML, CSS, Javascript, C, Android, iOS)
  • Fejlesztési projektmenedzsment tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, stratégiai látásmód
  • Agilis és határozott személyiség
  • Proaktivitás, kezdeményező készség
  • Erős kommunikációs és prezentációs képesség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődés, aktív szakmai támogatás
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapat
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek
  • Versenyképes jövedelem csomag
  • Innovatív irodai környezet, jól megközelíthető munkahely
  • Home office lehetőség
  • Ingyenes, őrzött parkoló, kerékpár tároló, zuhanyzó
  • Sportolási lehetőség, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)