Felvonószerelő - karbantartó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Felvonószerelő - karbantartó

Leírás

Felvonók, mozgólépcsők, mozgójárdák gyártásával és karbantartásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat a következő pozícióra

Feladatok

  • Liftek, mozgólépcsők rendszeres karbantartása;
  • Eseti hibaelhárítása;
  • Javítása, felújítása;
  • Műszaki állapot felmérése

Elvárások

  • Felvonószerelői végzettség (alapkövetelmény);
  • Precíz munkavégzés;
  • ’B’ kategóriás jogosítvány;
  • Rugalmasság, mobilitás;
  • Budapesti, vagy Budapest környéki lakóhely;
  • Több éves szakmai tapasztalat (előny);
  • Különböző vezérlések ismerete (előny);
  • Idegen nyelv ismerete (előny)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapjövedelem (alapbér, „alap” jutalékok, cafeteria)
  • További, teljesítményarányos havi jutalék, és év végi bónusz
  • Balesetbiztosítás és egészségügyi szolgáltatási csomag
  • Céges autó és telefon használat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, multinacionális céges háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest