Fémipari betanított munkás (Kohászati gépkezelő) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Fémipari betanított munkás (Kohászati gépkezelő)

Feladatok

  • Öntödei gépek és berendezések kezelése, felügyelete a technológiai utasítások alapján
  • Gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása
  • Munkakörhöz kapcsolódó kisebb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • 8. általános végzettség
  • Három műszakos munkavégzés vállalása
  • Jó fizikai erőnlét és koncentráció
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Cafetéria
  • Mozgóbér
  • Téli és nyári jutalom: másfél havi fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Hazautazás támogatása
  • Munkásszálló biztosítása
  • Céges albérlet
  • Üdülési támogatás
  • Délelőtti/éjszakai műszakban szendvics
  • Jégkrém nyáron :)

Leírás

Legyél részese egy valódi magyar sikertörténetnek.
Megbízónk már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatuk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumíniumöntvények előállítása. Dinamikus növekedésüknek köszönhetően mára már több, mint 1200 tehetséges szakembert foglalkoztatnak.

Munkavégzés helye

Csepel, Dunavarsány Ipari Park

Budapest