Fémipari logisztikus (Nyírbátor)

Humán Centrum Kft.

Fémipari logisztikus

Leírás

Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.

Feladatok

  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok előkészítése
  • Alkatrészáramlás irányítása, alkatrészek rendszerezése
  • Alkatrészek ellenőrzése minőségi és mennyiségi szempontból
  • Hiánylisták kezelése, hiányzó alkatrészek beazonosítása és nyomon követése
  • Az alkatrészek, részegységek kiváló minőségben előre meghatározott időpontra történő gyártása és átadása az érintett területeknek
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások

  • Fémipari/acélipari végzettség
  • Alapanyagismeret
  • Megmunkálógép alapszintű ismerete
  • Fémipari anyagok és eszközök ismerete
  • Targoncavezetői engedély és több éves targoncakezelői tapasztalat (túlméretes és nehézrakomány)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 05:30-14:10

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítménybónusz
  • Cafeteria
  • Előrelépési lehetőség
  • Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
  • Utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén távolsági bérlet, autó esetében 30 Ft/km)
  • Gyümölcs- és vitamincsomag
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Nyírbátor
Nyírbátor