Fénytechnikai rendszerek csoportvezető (Vecsés)

Budapesti partnerünk új kollégát keres fénytechnikai rendszerek csoportvezető pozícióba. Ha értesz a fénytechnikai berendezések üzemeltetéséhez, karbantartásához, javításához és szívesen irányítanál egy szakértői csapatot, várjuk jelentkezésedet!

Fénytechnikai rendszerek csoportvezető

Feladatok

  • Munkatársak beosztásának és napi feladatainak koordinálása, valamint a munkavégzés ellenőrzése. Sürgős vagy bonyolult esetekben karbantartási és javítási munkákban való részvétel.

  • Elméleti és gyakorlati képzések, vizsgák szervezése és lebonyolítása  a fénytechnikai rendszerek mérnök-műszaki személyzet számára.

  • Üzemeltetési és karbantartási stratégia kidolgozása a gyártói utasítások, nemzeti és nemzetközi szabályozások alapján.

  • Részletes karbantartási tervek és értesítések kidolgozása, valamint szolgáltatások tervezése a jóváhagyott stratégiák alapján.

  • Rövid távú karbantartási és javítási programok készítése, erőforrások biztosítása és felügyelete.

  • Karbantartásokkal és javításokkal kapcsolatos dokumentálási kötelezettségek elvégzése és ellenőrzése.

  • Berendezések és folyamatok fejlesztésére vonatkozó javaslatok tétele, valamint külső és belső auditokra való felkészülés és azok végrehajtása.

  • Részvétel vagy projekt tag delegálása a csoport szakterületéhez tartozó projektekben és beruházásokban.

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség (teljesítményelektronika)

  • Minimum 3 év hasonló területen megszerzett tapasztalat

  • Eszközök, berendezések, rendszerek működésére vonatkozó nemzetközi és hazai szabályok ismerete

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás

  • Kimagasló szervezési, problémamegoldó és döntés készség

  • Kommunikációs és interperszonális készségek

  • Felhasználói szintű Office tudás (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Napi 8 órás munkarend 7 órai kezdéssel
  • Laptop és céges telefon biztosítása
  • Éves bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Munkába járási támogatás
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Ingyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhez
  • Olyan pozíció, amit nem csak munkának, hanem hivatásnak érezhetsz
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy összeszokott, támogató csapatban
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ami ezen a szakterületen is folyamatosan fejlődik
  • Összetartó, innovatívan gondolkodó csapat
  • Változatos céges programok (pl.: BUD majális, Karácsonyi buli, Mikulás buli, Runway Run és egyéb sportesemények, stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkban is)

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés