eDrive System Developer (2969) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

eDrive System Developer (2969)

Innovatív, autóipari kutatás és fejlesztés területén tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • HiL rendszerek programozása az elektromos autók hajtásrendszereinek vezérlőegységeihez,
  • Szimulációs modellek fejlesztése,
  • Autóipari beágyazott szoftverfejlesztés,
  • Mikrokontrollerek programozása,
  • Automatizált tesztelési eljárások kidolgozása és alkalmazása,
  • Tervezett rendszerek telepítése és üzembe helyezése,
  • R&D projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
  • Beágyazott szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat,
  • Szimulációs szoftverek ismerete és használata (pl.: Mathlab/Simulink),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kimagasló juttatási csomag,
  • Szakmai kihívások, változatos projektek mentén fejlődési lehetőség,
  • Rugalmas munkavégzés, Heti 2 nap Home Office lehetőség.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest