Finance AP gyakornok – Budapest, XI. kerület (WHC021284) (Budapest)

Finance AP gyakornok – Budapest, XI. kerület (WHC021284)

Partnerünk a világ legnagyobb gépgyártója, amely kizárólag a mezőgazdaságra összpontosít. Üzleti központja az Office Gardennél található, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő területén, a 11. kerületben, a Duna-part közelében. Építsd velünk a jövőt! Globális vezető szerepet töltünk be a mezőgazdasági megoldások tervezésében, gyártásában és forgalmazásában.

Feladatok:

  • Hálózati szkennelőberendezések (Readsoft) működtetése
  • Szkennelési és képalkotási feladatok elvégzése, dokumentumok azonosítása, osztályozása és rendezése
  • Dokumentumkötegek és/vagy oldalszámok összeállítása
  • Dokumentumok indexelése: adatbeviteli feladat elvégzése papír és/vagy dokumentumkép alapján
  • A rendszerfunkciók használata az adatok kereséséhez és érvényesítéséhez
  • Nagy mennyiségű pénzügyi dokumentum rendezése, elemzése, indexelése
  • Dokumentumok archiválása a digitális archívumban és összekapcsolása a számlaelszámolási munkafolyamat eszközzel
  • P2P-felhasználók támogatása, és szükség szerint támogatja őket a számlafeldolgozásban
  • A P2P csoportvezető és a vezető által kijelölt feladatok és különleges kérések teljesítése
  • A bizalmas kérelmek (sürgős kérelmek) felülvizsgálata és feldolgozása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív; még legalább fél évig)
  • Folyékonyan angol nyelvtudás (Német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Nyáron heti min. 35 óra vállalása; szorgalmi időszakban heti min. 20 óra vállalása
  • Magabiztos számítógépes ismeretek, beleértve a Windows és a Microsoft Office termékeket
  • Nagyszerű analitikus megközelítéssel rendelkezik
  • Kiváló adminisztratív készségekkel és türelemmel rendelkezik

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Budapest