Főkönyvelő (Esztergom)

Parnercégünk elsősorban személyszállítással foglalkozik, különböző szolgáltatásokat nyújtva mind belföldi, mind külföldi utazásokhoz. Fő tevékenységi köre magában foglalja a turisták szállítását, városnéző túrákat, céges rendezvényekre és konferenciákra történő csoportszállítást, valamint iskolai kirándulásokat.

Amennyiben szeretnél egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, csatlakozz Te is!

Főkönyvelő

Feladatok

  • Pénzügy-számviteli csapat vezetése
  • Csapattagok szakmai koordinációja, feladatok allokációja
  • Döntéshozatali folyamatok támogatása
  • Magasabb szintű könyvelési feladatok ellátása (főkönyvi könyvelés)
  • Zárási feladatok koordinálása
  • Riportálási feladatok ellátása
  • Adózási feladatok ellátása, adóbevallások beadása, kapcsolattartás az adóhatósággal
  • Beszámoló elkészítése, aláírása
  • Auditok vezetése

Követelmények

  • Közgazdász diploma
  • Mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció előnyt jelent)
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Folyamatok kiépítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
Esztergom