Kontrolling vezető (Dunakeszi)

Gyártó szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk Kontrolling vezető kollégát.

Kontrolling vezető

Feladatok

  • kontrolling tevékenység irányítása, felügyelete és ellenőrzése
  • 3 fős csapat irányítása
  • cash-flow tervezés
  • riporting adatbázisok és sablonok fejlesztése
  • a társaság vállalati és projekt szintű üzleti tervezési folyamatának megszervezése, működtetése és prezentálása a pénzügyi vezető és ügyvezető részére
  • CAPEX jóváhagyási, tervezési, nyomon követési és riportálási folyamatának működtetése
  • havi és negyedéves forecasting
  • üzleti terv készítése, év közbeni felülvizsgálata, módosítása
  • döntéselőkészítés támogatása
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • közreműködés az éves zárásban, az éves beszámoló elkészítéséhez támogatás nyújtása
  • folyamatok optimalizálása

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • min. 5 év, preferáltan gyártó szektorban szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • magas szintű MS Office ismeret
  • stratégiai és üzleti szemlélet
  • rendszerszintű és analitikus gondolkodás
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • teljesítményen alapuló éves bónusz
  • cafeteria
  • csoportos életbiztosítás
  • egészségbiztosítás
  • munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi