Főkönyvelő (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nagynevű logisztikai szolgáltató vállalat Magyarországon.

Sok éve a piacon vannak, stabil beszállítóként tevékenykednek sok multinacionális és magyar vállalatnál.

Részükre keresünk felsővezetőt, az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő

Feladatok

  • A leendő főkönyvelő felelős lesz a vállalat könyvelési, pénzügyi tevékenységének összefogásáért;
  • Koordinálja és fejleszti a könyvelési területen dolgozók munkáját (3 fő);
  • Határidőre elkészíti és leadja a szükséges dokumentációkat (havi, éves zárás, adóbevallás, stb.);
  • Együttműködik a külső adótanácsadó vállalattal;
  • Koordinálja a bér- és TB ügyintéző kollégája munkáját (Partnerünk kifizetőhely);
  • Menedzseli a cash-flowt;
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal;
  • A jogszabályokat folyamatosan nyomonköveti;
  • Riportolni a cég tulajdonosának fog.

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Nagyobb vállalatnál szerzett főkönyvelői és vezetői tapasztalat;
  • Stratégiai gondolkodásmód;
  • Naprakész adójogi és számviteli ismeretek;
  • Megbízható hozzáállás, lojális életút.

Amit kínálunk

  • Korrekt, motiváló bérezés, juttatások.
  • Rugalmas munkaidő (törzsidővel).
  • Hosszú távú, stabil munkahely, biztos anyagi háttérrel.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya