Főkönyvelő (Kecskemét)

Főkönyvelő

Leírás

Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Főkönyvelő pozícióba.

Főkönyvelő

Feladatok

  • A hatályos jogszabályoknak és a vállalat sztenderdjeinek megfelelő működés biztosítása,
  • A vállalat teljeskörű pénzügyi/számviteli koordinációja, likviditás biztosítása,
  • Vállalat adózási kérdéseinek teljeskörű koordinációja, bevallások ellenőrzése és benyújtása,
  • Szerződések feltételeinek meghatározása és egyeztetése, szerződések ellenőrzése,
  • Részvétel az éves beszámolók elkészítésében, adatszolgáltatás a cégcsoport konszolidált beszámolójához,
  • Számlák igazoltatása az egyes társosztályok érintett projektjeit illetően (logisztika, minőségügy, fejlesztőmérnökség),
  • Könyvelők munkájának az irányítása (3 fő),
  • Egy közepes méretű kapcsolt vállalkozás teljes körű könyvelése, bevallások elkészítése, KSH adatszolgáltatás, éves beszámoló összeállítása,
  • Hó végi zárásokban való aktív részvétel,
  • Éves és évközi tervezésekben való részvétel,
  • Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (felsőfokú gazdasági végzettség),
  • Tárgyalóképes angol / német nyelvtudás,
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP),
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat (self billing, customer portal).

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex juttatási csomag,
  • Havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
  • Éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
  • Letelepedési támogatás,
  • Belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft),
  • Hűségbónusz,
  • Baba bónusz,
  • Nyugdíjkezdő támogatás,
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről,
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Vállalati mobilcsomag,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szervezeten belüli szakmai továbbfejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét