Főkönyvelő (Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk NEM autóiparnak beszállító gyártó vállalat.

Részükre keresünk leendő középvezetőt, az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő (Székesfehérvár)

Feladatok

  • A vállalat teljeskörű könyvelési feladatainak összefogása egy 3 fős csapat segítségével;
  • Szükséges havi, negyedéves és éves zárások koordinálása, ezek készítésében aktív részvétel;
  • Adóbevallás elkészítése;
  • Biztosítja és javítja a SOX és a belső ellenőrzés/audit megfelelést;
  • Vezetőként és szakemberként is támogatja, fejleszti a kollégákat; ill.
  • A folyamatok javításán is dolgozik;
  • Riportolni a pénzügyi igazgatónak fog.

Elvárások

  • Pénzügyi, számviteli végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés;
  • Angol nyelvtudás;
  • Magas Excel tudás (mert bár van ERP rendszer Partnerünknél, Excelben is aktívan dolgoznak jelenleg).

Amit kínálunk

  • Bónusz, bejárás támogatás, cafeteria.
  • Ami szerintem még kifejezetten előny, hogy work-life-balance van a pozícióban (havi 1-2 nap előfordulhat túlóra, de nem jellemző!).
  • Támogató és szakmailag kompetens a leendő felettes, akihez lehet fordulni.
  • Nyitottak arra is, hogy ha valakinek előrelépést jelentene ez a pozíció, az ő pályázatát is befogadják.

Előnyök

  • USGAAP v. IFRS tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár