Folyamat technikus (Pécel)

  • GYORS felvételi folyamat

  • AZONNALI KEZDÉSI LEHETŐSÉG

Folyamat technikus
401

Feladatok

  • Teljeskörű technikai támogatás nyújtása a területéhez kapcsoló folyamatok és berendezések tekintetében

  • Gyártási problémák kivizsgálása, javító és megelőző intézkedések kidolgozása

  • Termelés gördülékeny biztosítása, folyamatok fejlesztése

  • Új termék és gépsorok bevezetésében való aktív részvétel, esetlegesen felmerülő problémák elhárítása

  • Gyártási mérőszámok elemzése, célok időterv szerinti teljesítése

  • Operátorok oktatása

  • Mérnökökkel történő napi szintű egyeztetés

  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (elektronikai, mechatronikai vagy gépipari), felsőfokú végzettség előnyt jelenthet, de nem feltétel

  • Hasonló pozícióban, elektronikai területen szerzett min. 2 éves tapasztalat

  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig)

  • Folyamatfejlesztésben szerzett ismeret

  • Komplex, nagyvállalati szinten való gondolkodásmód

  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

  • Megfelelő időgazdálkodás és problémamegoldási készség

  • Kitartó hozzáállás

Amit kínálunk

Kihívásra vágysz és részese szeretnél lenni új gépsorok telepítésének?

Nem áll messze Tőled a több műszakos munkarend sem?

Átlátod a gyártási folyamatokat és mindig vannak újító ötleteid?

Szabad hétvégékre és kiszámítható beosztásra vágysz?

CSALÁDIAS légkört keresel, ahol SZUPER csapat vesz körül?

MEGTALÁLTAD A NEKED VALÓ MUNKÁT! --> JELENTKEZZ!!

Biztosítjuk számodra:

  • Tapasztalattal arányos havi alapbér, melyet az interjún KÖZÖSEN határozunk meg

  • EGYÉB JUTTATÁSOK:

  • Cafeteria: br. 24.000 Ft/hónap

  • Havi bónusz: akár a havi bér 16,66 %-a

  • 30%-os műszakpótlék (18:00-6:00 között)

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • TÁMOGATOTT bejárás:

  • INGYENES céges buszjáratok több településről (településlista a hirdetés alján olvasható!)

  • 86%-os támogatás távolságibérlet esetén

  • 30 Ft/km arányban gépjármű esetén

  • SZABAD hétvégék

  • Klimatizál gyár (nyáron hűtenek, télen fűtenek)

  • TÁMOGATÓ környezet, MAGAS színvonalú betanítás

INGYENES CÉGES BUSZJÁRATOKAT biztosítunk a következő településekről:

Aszód, Bag, Dány, Dányszentkirály, Domonyvölgy, Gödöllő, Gödöllő-Máriabesnyő, Hévízgyörk, Isaszeg, Tura, Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok, Farmos, Gyömrő, Maglód, Mende, Nagykáta, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tóalmás, Galgahévíz, Kartal.

Munkavégzés helye

Pécel

Pécel