PLC technikus (Salgótarján)

PLC technikus

Leírás

Salgótarjáni, megbízható, stabil vállalati háttérrel rendelkező, családias légkörű gyártó partnercégünk számára PLC technikus kollégát keresünk, az alábbi feladatok elvégzésére:

Feladatok

  • A gyártósorok termelés közben előforduló elektromos meghibásodásinak elhárítása a lehető legrövidebb időn belül
  • Elektromos hibafeltárás, megelőző intézkedések tervezése és elvégzése
  • Meghibásodás esetén, vagy a termelés hatékonyságának növelése érdekében módosítani a logikai vezérlők (PLC) programjait, majd a módosításokat dokumentálni (elektronikusan és/vagy papír alapon)
  • Esetenként projektmunkákat végezni a közvetlen felettese irányadásai szerint (új vagy meglévő berendezések elektromos és PLC programozási munkálatai)
  • A helyi társosztályokkal és a külföldi anyavállalatnál lévő fejlesztési részleggel való szoros együttműködés

Elvárások
  • Releváns szakmai végzettség - mechatronikai, gépész, elektronikai, ipari informatikai technikus
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Automatizálásban használt elektromos panelek építésében szerzett ismeretek
  • Alapvető perifériák ismerete (relék, érzékelők, ipari kamerák stb.)
  • PLC programozás
  • Utazási hajlandóság
  • Nyitottság a tanulásra
  • Termelő területen szerzett 2-3 év tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
  • Csapatszellemben való munkavégzés

Amit kínálunk
  • Változatos gyártási technológiák megismerése: félautomata gyártósoroktól egészen a legkorszerűbb robotizált gyártócellákig,
  • Nemzetközi csapat, szakmai tudás folyamatos fejlesztésének lehetősége
  • Fiatalos és összetartó csapat, családias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag.

Munkavégzés helye

Salgótarján

Salgótarján