Folyamatirányítási mérnök (Visonta)

Folyamatirányítási mérnök

Feladatok

  • Az erőmű technológiai berendezések üzemeltetéséhez kapcsolódó különféle irányítástechnikai feladatok (pl. szabályozók beállítása, program logikák módosítása, folyamatmegjelenítés) elvégzése a DCS rendszerekben
  • A folyamatirányítási rendszerek szoftvereinek módosítása, fejlesztése
  • Napi üzemeltetési feladatok támogatása, hibakeresés, javítások, helyszíni ellenőrzések, mérések elvégzése
  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • Irányítástechnikai tervek készítése, ellenőrzése, irányítástechnikával kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, fejlesztési folyamatok támogatása
  • Jelentések, riportok készítése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Ipari folyamatirányító rendszerek (DCS) felépítésének ismerete
  • Az alábbi folyamatiránytó rendszerek valamelyikének üzemeltetésében, fejlesztésében és karbantartásában szerzett releváns szakmai tapasztalat: Siemens Teleperm XP, T3000 Siemens Teleperm AS488
  • Angol és / vagy német alapfokú nyelvtudás
  • Precíz, alapos, igényes és felelősségtudatos munkavégzés
  • Önálló és csoportos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Villamosmérnök végzettség (automatizálás szakirány)
  • Mitsubishi Melsec PLC-k ismerete
  • Erőműves technológiák ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta