Technológus (Visonta)

Technológus

Feladatok

  • Az Erőmű gépészeti karbantartó osztályához tartozó berendezések gépészeti szerelő és karbantartó feladatainak támogatása és nyilvántartása.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office (word, excel, power point) gyakorlati ismerete
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Rendszerelmélet

Előnyök

  • Hőerőgépész végzettség
  • Erőmű karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta