Gépész főmunkatárs (Visonta)

Gépész főmunkatárs

Feladatok

  • Erőművi projektek koordinálása, összefogása, nyomonkövetése
  • Napi operatív feladatok, karbantartási, anyagfelhasználási tervek készítése, egyeztetése, kivitelezői kapacitások biztosítása, felkutatása, SAP munkamegrendelők készítése, üzemzavarok/rendellenességek elhárításának
  • irányítása, szervezése, kivizsgálása, jelentés készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (gépész) végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Rendelkezésre állás
  • Jó kommunikációs készség és konfliktus kezelő képesség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategórisás jogosítvány

Előny

  • SAP PM modul ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta