Folyamatmérnök (Túrkeve)

Folyamatmérnök

Leírás

Gyártó partnerünk részére keresünk folyamatmérnök kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a széria fázis végéig
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)
  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • Szerelési hibák analizálása, kiküszöbölése
  • Munkautasítások készítése, aktualizálása
  • Gyártási és minőségügyi mutatószámok javítása
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol kommunikáció képes nyelvtudás
  • Proaktív, nyitott személyiség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet

Amit kínálunk

  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bónusz, hűség prémium, nyelvi képzés

Munkavégzés helye

Túrkeve

Túrkeve