Folyamatmérnök (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Folyamatmérnök

Feladatok

  • Az operatív igazgató utasítása alapján a az operatí igazgató munkájának cégcsoport szintű segítése
  • Az adott társasághoz tartozó üzemek folyamatainak rendszer szintű irányítása, összehangolása, ellenőrzése,
  • A napi termelés megtervezésének, megszervezésének, alapanyagok biztosításának, minőségirányítási rendszerek felügyelete,
  • Az alapanyagok felhasználásának koordinálása
  • Az emberi-erőforrással és anyagfelhasználással, logisztikával kapcsolatos gazdálkodás, költséghatékony működés biztosítása, ellenőrzése
  • A fent leírtak alapján teljes körű erőforrás-gazdálkodás megszervezése a hatékony munkavégzés érdekében,
  • Kapcsolattartás a holding és társcégek szakterületi vezetőivel (kereskedelem, számvitel, logisztika, stb.)
  • A működéséhez szükséges stratégiai döntésekre javaslattétel a felső vezetésnek, illetve azok előkészítése, jóváhagyás utáni kivitelezése,
  • Beruházások folyamatainak ellenőrzése, koordinálása, stb.
  • Éves tervek elkészítése, folyamatos nyomon követése, terv-tény adatok elemzése, a folyamatos riportolás az operatv igazgató és a tulajdonos felé

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki vagy mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Tanult gazdálkodási és/vagy kereskedelmi ismeretekben szerzett gyakorlat előny
  • Vezetői pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • céges autó
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen