Folyamatmérnök (forgácsolás) (Veszprém)

Folyamatmérnök (forgácsolás)

Leírás

Veszprémi, nemzetközi piacvezető Partnercégünk részére, az alábbi pozícióba keresünk agilis munkatársat:

Feladatok

  • Sorozatgyártás mérnöki támogatása
  • Hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása
  • Projekt feladatokban való részvétel (gyártóeszközök cseréjére, illetve gépbeszerzés keretében indított projektek műszaki támogatása)
  • CNC programozási feladatok (gépnél és CAM-es környezetben is) paraméterezés, gépbeállítás
  • Műszaki változások gyártásba történő bevezetésének koordinálása (termék- és folyamatváltoztatások esetén)
  • Gyártási dokumentációk elkészítése és ápolása (műveletterv, munkautasítás, PFMEA és szerszámozási terv)
  • Forgácsoló szerszámok kezelése (új szerszámok bevezetése, technológia illesztése a gyártási folyamatba)
  • Mérnökségvezető munkájának támogatása (shopfloor pontok ledolgozása, auditokra való felkészülés)

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (gépész, mechatronikai, villamos)
  • Minimum 3 év gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Forgácsolás (esztergálás, marás) területén szerzett tapasztalat
  • Számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office)
  • Precizitás, pontosság és felelősségteljes önálló munkavégzés, minőségtudatos szemléletmód

Előny:

  • 3D-s tervezési programban jártasság, valamely CAD/CAM rendszer ismerete
  • CNC programozási tapasztalat Okuma, Siemens vezérlők ismerete
  • Megmunkáló gépek kezelésében jártasság
  • Szerszámismeret esztergálási, marási technológiákban
  • Műszaki projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Készüléktervezésben és gyártásban szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségügyi követelmények ismerete
  • SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, hűség,- jelenléti-, és éves bónusz, munkába járási támogatás)
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Professzionális és inspiráló team
  • Hosszú távú munka- és karrier lehetőség egy folyamatosan bővülő, stabil alapokon nyugvó cégnél

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém