Folyamattervező a présüzemben (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Folyamattervező a présüzemben

Feladatok

  • Felelős a részleg karosszéria gyártásához szükséges alkatrészek (beleértve a karosszéria alkatrészeket is) tervezéséért. A kecskeméti csapat felelős az üzemben gyártott termékek karosszériaelemeiért.
  • Tanácsadás a fejlesztési részlegnek a karosszéria elemek gyártásorientáltabb terméktervezéséhez.
  • A belső/külső karosszéria elemek gyártási folyamatainak módszerfejlesztése és dokumentálása.
  • Projektmanagement a műszaki megvalósíthatóság, a határidők, a költségek és a minőség/érettségi szint tekintetében.
  • Az alkatrészárak kiszámítása és a „make or buy” megfontolások végrehajtása.
  • Projektszervezetek és a kapcsolódó részlegek (présüzem, karosszéria, fejlesztés, beszerzés és beszállítói minőség) támogatása és tanácsadás számukra a gyártási folyamatot érintő kérdésekben.
  • A belső alkatrészek és a beszállítóknál a helyszínen lévő alkatrészek támogatása a termék teljes életciklusa során (szerszámtervezés, gyártás, kipróbálás a sorozatgyártású présgépen történő üzembe helyezésig és a változások kezelése).
  • Az erőforrás-fogyasztás optimalizálása (anyag, energia, helyigény, hozzáadott értéket képviselő munkatartalom stb.)
  • Közreműködés a tervezés/szabványok (iránymutatások, előírások, folyamatutasítások, folyamatleírások és ellenőrző listák stb.) kidolgozásában és új módszerek bevezetésében

Követelmények

  • Ipari mérnöki, gépészmérnöki, alakítástechnikai, gyártástechnológiai vagy kapcsolódó területen szerzett diploma vagy présüzemben szerzett szakképzettség (pl. szerszámkészítő).
  • Az MS Office termékek (elsősorban Excel és PowerPoint) magabiztos felhasználói ismerete.
  • Tapasztalat a következő belső fejlesztési és tervezési eszközök használatában: DIALOG, ACM, Engineering Client, SMARAGD, Start, SAP.
  • Magyar és német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz,  vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Letelepedési támogatás
  • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
  • Szakmai tréningek, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét