Folyamattervező (német nyelvtudással) (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Folyamattervező (német nyelvtudással)

Feladatok

  • Felelős a részleg karosszéria gyártásához szükséges alkatrészek (beleértve a karosszéria alkatrészeket is) tervezéséért.
  • Tanácsadás a fejlesztési részlegnek, a karosszéria elemek gyártás orientáltabb termék tervezéséhez.
  • A belső és külső karosszéria elemek gyártási folyamatainak módszerfejlesztése és dokumentálása.
  • Projektmanagement a műszaki megvalósíthatóság, a határidők, a költségek és a minőség/érettségi szint tekintetében.
  • Az alkatrészárak kiszámítása és a „make or buy” megfontolások végrehajtása.
  • Az MB-projektszervezetek és a kapcsolódó részlegek (présüzem, karosszéria, fejlesztés, beszerzés és beszállítói minőség) támogatása és tanácsadás számukra a gyártási folyamatot érintő kérdésekben.
  • A belső alkatrészek és a beszállítóknál a helyszínen lévő alkatrészek támogatása a termék teljes életciklusa során (szerszámtervezés, gyártás, kipróbálás a sorozatgyártású présgépen történő üzembe helyezésig és a változások kezelése).
  • Az erőforrás-fogyasztás optimalizálása (anyag, energia, helyigény, hozzáadott értéket képviselő munkatartalom stb.)
  • Közreműködés a tervezés/szabványok (iránymutatások, előírások, folyamatutasítások, folyamatleírások és ellenőrző listák stb.) kidolgozásában és új módszerek bevezetésében

Követelmények

  • Gépészmérnök, vagy technikusi végzettség
  • Gyártástechnológiai vagy kapcsolódó területen szerzett diploma vagy présüzemben szerzett szakképzettség (pl. szerszámkészítő)
  • MS Office (elsősorban Excel és PowerPoint) magabiztos felhasználói ismerete
  • Német és/vagy angol magabiztos nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó csapat
  • Home office lehetőség
  • Lendületes, stabil nemzetközi környezet
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • A német nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét