Főpénztáros (Budapest)

Budapest 9. kerületébe keresünk ruhákat, mezeket, ajándéktárgyakat, relikviákat forgalmazó partnerünkhöz olyan munkatársat, akinek szenvedélye a sport, és emellett a kereskedelemben is otthonosan mozog. Ha kellően rugalmasnak tartod magad a felmerülő kihívások kezelésében, akkor várjuk jelentkezésed a FŐPÉNZTÁROS pozícióba!

Főpénztáros

Feladatok

  • pénztár kezelése
  • pénztári nyilvántartások vezetése
  • társosztályokkal való kapcsolattartás
  • diákok koordinálása
  • áru minőségi és mennyiségi átvétele
  • termékeken való ár feltüntetése és ellenőrzése
  • vevők udvarias kiszolgálása
  • leltárban való részvétel
  • nyitásban és zárásban való aktív részvétel
  • shop tisztán tartása
  • betérő külföldi vevőkkel való kapcsolattartás

Követelmények

  • középfokú végzettség
  • pénztárosként / eladóként szerzett 2-3 év tapasztalat
  • magabiztos, határozott fellépés
  • kiváló kommunikációs készség
  • szombati munkanapok, esetenként késő estig tartó munkavégzés vállalása
  • középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér, negyedévente prémium kifizetés
  • BKK bérlet
  • támogató, családias légkör
  • Budapest 9. kerületében történő munkavégzés
  • hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű munkaszerződéssel (heti 40 órában)
  • azonnali kezdési lehetőség
  • ingyenes parkolási lehetőség
  • kedvezményes vásárlási lehetőség
  • munkaruha és cipő biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest