Forgácsoló üzemvezető-helyettes (Mezőkövesd)

A mezőkövesdi Kiss és Társa Kft. forgácsolóüzemébe gyakorlattal és vezetői tapasztalattal rendelkező

Forgácsoló üzemvezető-helyettes

munkatársat keres

Elvárások

  • Fémipari környezetben szerzett min. 3 év vezetői tapasztalat
  • Min. gépgyártástechnológiai technikus végzettség
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • Proaktivitás, gyors és pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, tervezési és szervezési beállítottság
  • FANUC vezérlésű gépek nagyfokú ismerete

Előnyök

  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria - SZÉP-kártya
  • Kulturált munkakörülmények
  • Munkába lépés várható ideje: megfelelés esetén azonnal

Munkavégzés helye

  • 3400 Mezőkövesd, Szihalmi út 3.

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra önéletrajzát,
  • vagy adja le személyesen a Szihalmi úti telephelyünkön,
  • vagy telefonon is tud jelentkezni: 06-70/940-37-97

Mezőkövesd