Franchise és Kereskedelmi Igazgató (Kiskunfélegyháza)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország egyik legdinamikusan fejlődő élelmiszeripari szereplője keresi új Franchise és Értékesítési Igazgató kollégáját.

Franchise és Kereskedelmi Igazgató

Feladatok

 a franchise modell kereskedelmi folyamatainak működtetése
 franchise partnerekkel való kapcsolattartás (integráció és a meglévő franchise
partnerek innovációban való támogatása)
 kereskedelmi mutatók elemzése
 kereskedelmi folyamatok és üzletek fejlesztése, koordinálása a jövőbeni
eredményesség érdekében
 franchise modell értékesítési rendszerének (választék, ár, promóció, kihelyezés)
értékelése, fejlesztése és irányítása a társterületekkel való együttműködéssel-
beszerzés, marketing
 az ingatlanfejlesztési folyamatok átlátása
 a beruházási döntésekben való részvétel
 a csoportvezetők munkájának támogatása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (Bsc/Msc): kereskedelmi, gazdálkodás és menedzsment
  • FMCG kereskedelmi tapasztalat/ hálózatfejlesztésben való tapasztalat
  • Microsoft Office eszközök magas szintű használata (Excel, Teams, Power Point,
  • Power BI)
  • B2 angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabilés eredményesen működő vállalati háttér
  • versenyképes bérezés
  • fejlődési és tanulási lehetőség, konferenciákon való részvétel
  • együttműködő és tapasztalt csapat
  • céges autó
  • kidolgozott beillesztési terv: mindent megadunk ahhoz, hogy minél gyorsabban átlásd
    a folyamatokat
  • értékteremtő munkavégzés: ~ 4 millió vásárlót szolgálunk ki éves szinten.

Munkavégzés helye

Kiskunfélegyháza