Francia és angol nyelvű komplex ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk. Ha szeretne többet megtudni, hogyan készülhet fel hatékonyan, itt megosztjuk Önnel a sikeres online bemutatkozás fortélyait: https://bit.ly/2UAc8Kv

Az angol és francia nyelvek az erősségeid? Imádsz másoknak segíteni? Szívesen kipróbálnád magad egy multi cégnél, fiatalos közegben?

Ha fontos számodra, hogy komplex feladatköröd legyen és támogassák a fejlődésed, előrelépésed, akkor az olaj és gáziparban piacvezető partnerünknél a helyed!

Francia és angol nyelvű komplex ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok

Több féle nyitott lehetőségünk közül egy videointerjú keretein belül közösen választjátok majd ki a számodra legmegfelelőbbet.

Preferenciádtól függően választhatsz :

  • több telefonos, vagy írásbeli kommunikáció között
  • pénzügyekkel/logisztikával kapcsolatos, vagy vásárlókkal/partnerekkel zajló kapcsolattartás között
  • Feladatköröd része lesz a választott ügyfélkörrel való kommunikáció, kapcsolattartás, problémamegoldás, szerződések, számlák kezelése.

Követelmények

  • magabiztos középfokú, vagy felsőfokú angol és francia nyelvtudás
  • bármilyen területen szerzett diploma (pénzügyi, vagy közgazdász diploma előnyt jelent)
  • 0-3 év tapasztalat, friss diplomásokat is várnak (Ne aggódj, mindenre megtanítanak!)
  • SAP-ban szerzett tapasztalat előny
  • csapatjátékos hozzáállás, proaktivitás, nyitott személyiség, motiváltság

Amit kínálunk

  • Partnerünk széleskörű juttatási csomaggal jutalmazza munkavállalóit a versenyképes fizetés mellett:
  • kefetéria csomag
  • bónusz lehetőségek
  • nyelvi kurzusok, soft-, és hard skill tréningek
  • relax szoba és egyéb, egészséget támogató intézkedések
  • és még sok más

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest