Fröccs- és Lakküzem vezető (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Fröccs- és Lakküzem vezető

Feladatok

  • A szervezethez tartozó személyzet irányítása;
  • A gyártási folyamatok működtetése, nyomon követése, fellépés minőségi és mennyiségi eltérések esetén;
  • A termelési eszközök, berendezések, felszerelések optimális műszaki és gazdasági kihasználásának optimalizálása, fejlesztése, a versenyképesség javítása;
  • A minőség irányítási elvek betartatása;
  • Energiagazdálkodás;
  • A munkavédelmi szabályok betartatása.

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség;
  • Festőüzem- és fröccsöntés területén és csoportok vezetésében szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Autóipari gyártási tapasztalat;
  • Idegen nyelv ismerete (német és / vagy angol).

Amit kínálunk

  • Modern gyártókörnyezet;
  • Motiváló feladat;
  • Támogató vezetői környezet;
  • Motiváló juttatási csomag.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr