Fröccsöntő karbantartó Isaszeg (Isaszeg)

Fröccsöntő karbantartó Isaszeg
5484

A Delego Kft. autóipari műanyag alkatrészek, burkolatok és csatlakozó házak gyártásával foglalkozó partnercége részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Fröccsöntő karbantartó (Szerszám és gép) Isaszeg

NYUGODT légkör - HOSSZÚ távon - MAGAS BÉRREL! INGYENES céges BUSZJÁRATOK!

Feladatok

  • Műanyagipari termelőgépek és kapcsolódó perifériák tervezett/eseti karbantartása
  • Épületgépészeti munkák elvégzése
  • Műszakvezető utasításainak betartása
  • Munkaterület rendjének fenntartása

Elvárások

  • Műszaki végzettség (lakatos, műszerész, villanyszerelő)
  • Karbantartási területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Hosszú távú elhelyezkedés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • AZONNAL kezdhet
  • NYUGODT légkör várja új munkahelyén
  • ÓRABÉRE kiemelkedő lesz
        br. 1900 Ft és 2300 Ft között fog alakulni
  • HOSSZÚ TÁVON számítunk Önre
  • BEJELENTETT munkát kínálunk a SZABAD HÉTVÉGÉK mellett
  • INGYENES, gyors és kényelmes céges buszjárat Gödöllőről, odáig pedig támogatjuk bejárását (tömegközlekedéssel/autóval egyaránt)
  • NINCS KÖTELEZŐ túlóra, de vállalható -> több fizetésért
  • CAFETERIÁT is biztosítunk
  • HŰSÉGBÓNUSZ
  • HÓNAP DOLGOZÓJA DÍJ

Munkavégzés helye

Isaszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Isaszeg