Fröccsöntő technológus (Celldömölk)

ÜDVÖZÖLJÜK A PVS-HUNGARY KFT.-NÉL!

Egy olyan világban, ahol az elektromotoroké a jövő, a 450 munkatársat foglalkoztató PVS-csoport egyike az úttörő cégeknek.
Az álló- és forgórészek fröccsöntésének területén biztosított legmagasabb minőség és műszaki innováció, valamint a precíziós ventilátorlapátok előállítása tett bennünket azzá, amik vagyunk: a legkeresettebb szállító, amelynek termékei iránt napról napra nagyobb a kereslet.

Építünk a sikerünkre, ezért keresünk

Fröccsöntő technológust

Feladatok

  • FRÖCCSÖNTÉSI PROJEKTEK INDÍTÁSA A TERMELÉSBEN
  • AZ ÖNTŐFORMÁK SZISZTEMATIKUS ELLENŐRZÉSE A FRÖCCSÖNTŐBERENDEZÉSBEN, ILLETVE A HOZZÁ TARTOZÓ DOKUMENTÁCIÓ ELKÉSZÍTÉSE
  • AZ ALKALMAZÁSTECHNIKAI FOLYAMATOK ELEMZÉSE ÉS OPTIMALIZÁLÁSA
  • ROBOTPROGRAMOK FEJLESZTÉSÉNEK TÁMOGATÁSA
  • SZAKMAI TÁMOGATÁS A KOLLÉGÁI SZÁMÁRA A TERMELÉSBEN, AKI TÁMOGATJA A BELSŐ KÉPZÉSEKET IS
  • EGYÜTTMŰKÖDÉS A FEJLESZTÉSI ÉS MINŐSÉGKEZELÉSI OSZTÁLYOKKAL

Elvárások

  • MŰSZAKI KÉPZETTSÉG, JÁRTASSÁG MŰANYAGIPARI TERÜLETEN
  • TÖBB ÉVES MUNKATAPASZTALAT A MŰANYAGOK FRÖCCSÖNTÉSE TERÜLETÉN
  • A MŰANYAG ALAPANYAGOK ALAPOS ISMERETE
  • ANALITIKUS GONDOLKODÁSMÓD
  • JÓ NÉMET VAGY ANGOL NYELVTUDÁS SZÓBAN ÉS ÍRÁSBAN

Amit kínálunk

  • IZGALMAS FELADATOK EGY DINAMIKUS, FENNTARTHATÓ TERMÉKEKET GYÁRTÓ KÖZÉPVÁLLALKOZÁSBAN.
  • LAPOS SZERVEZETI STRUKTÚRA.
  • SZABAD TÉR A SZEMÉLYES FEJLŐDÉSÉNEK ÉS A KÉSZSÉGEI ÉS TEHETSÉGEI ALKALMAZÁSÁNAK.
  • VONZÓ TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI JUTTATÁSOK.

Munkavégzés helye

  • 9500 Celldömölk, Epítők útja 8/a

  • Ha szakmailag és személyesen is tökéletesen illeszkedik a PVS elvárásaihoz, akkor meg kell ismerkednünk egymással.
  • Küldje el jelentkezését a fizetési elképzelésének és a lehető legkorábbi belépési idejének megadásával a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Celldömölk