Front-end Fejlesztő (Budaörs)

Egy innovatív vezetői információs szoftvert és applikációkat fejlesztő magyar tulajdonú vállalat, amely komplex szemléletváltással segít a döntéshozatalban, hogy megbízhatóan, folyamatos szakmai alapokon nyugvó fejlődéssel, a legkevesebb idő és energiaráfordítással tudjanak az ügyfelek hatékonyan, fenntarthatóan gazdálkodni.

Front-end Fejlesztő

Feladatok

  • Szoftverfejlesztési feladatok ellátása
  • Kód vizsgálatban való részvétel
  • Együttműködés a termékfejlesztő csoporttal a specifikációkat érintően
  • Képzéseken és egyéb tudásátadási egyeztetéseken való részvételt

Követelmények

  • Erős JavaScript tudás
  • React JS, Redux tapasztalat
  • Node JS tapasztalat
  • Alap szintű PhP ismeretek
  • Haladó szintű PostgreSQL ismeretek
  • Stabil matematikai képességek
  • Jó kommunikációs készség
  • Probléma felismerő és megoldó készség
  • Minimum 2 év munkatapasztalat egy JavaScript keretrendszerrel (React, Angular, Vue)
  • Nagyobb nyomás esetén is eredményes munkavégzés, gyakorlati fókusz
  • Alap angol nyelvi készség

Amit kínálunk

  • Motiváló, segítőkész munkatársak
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmas munkakörülmények (törzsidő + lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ember- és családbarát hozzáállást

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs