Frontend developer (Budapest)

Frontend developer

Feladat

Webalkalmazás frontend tervezés és fejlesztés

Elvárások
  • Minimum 1 év Frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Az alábbi technológiák ismerete (HTML, CSS, JavaScript (ES6), npm, React, Redux, Jest, OpenAPI / Swagger, Git, Jenkins)
  • Csapatmunka (agile-kanban, github projects)
  • BSc vagy magasabb egyetemi végzettség (informatika, villamosmérnök területen)
Előnyt jelent
  • UI/UX designer tapasztalat
  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Az alábbi technológiák ismerete (Flow typechecker, Web Sockets, Python)
Amit a partnercégünk kínál
  • Változatos feladatok
  • Fiatal, magasan képzett innovatív csapat
  • Nemzetközi ügyfélkör
  • Rugalmas munkaidő, home office
  • Versenyképes fizetés
  • Családbarát munkahely
  • Modern iroda Budapest belvárosában
  • Képzési lehetőségek

Budapest