Full stack fejlesztő (Budapest)

Partnerünk, uniós és hazai támogatások körében pályázati szakértői szolgáltatásokat nyújtó, innovatív cégként a vesrenytársak körében egyedülálló szoftver megoldásokat kínál.

Full stack fejlesztő

Feladatok

Az egyedülálló szoftver fejlesztéséhez, továbbfejlesztéséhez, karbantartásához, és üzemeltetéséhez keresnek új full stack fejlesztő kollégát. A munkavégzés kis csapatban (termékfejlesztési felelőssel és vezető fejlesztővel együtt, gyakran közösen gondolkodva) történik, sokkal inkább a minőségre, mint az időtényezőre fókuszálva.

Követelmények

Legalább 5 éves, aktív tapasztalat PHP-ban és natív JS-ben
MySQL vagy bármilyen más adatbázis-kezelő ismerete
Erős HTML és CSS ismeretek, Bootstrap használatában tapasztalat
Regurális kifejezések ismerete
Alapvető üzleti logika

Előnyt jelent:
Laminas / Mezzio ismerete

Amit kínálunk

Változatos szakmai kihívások
Versenyképes jövedelem
Főállású munkaviszony, vagy igény esetén vállalkozói jogviszony
Határozatlan idejű szerődés, hosszú távú munkalehetőség
Kötetlen munkavégzési hely (irodába bejárás és / vagy home-office)
Kötetlen munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest