Full stack fejlesztő-( AI csapat) (Budapest)

Megbízónk számos gazdasági területen jelen van, ahol piackutatásra, kutatásfejlesztésre, adattárház építés, vagy adatbányászatra, projektmenedzsmentre van szükség. Adatbányászati tevékenységük során ügyfeleik belső, illetve csatolt külső adatbázisaira, adattárházakra támaszkodva, nagytömegű információhalmazokból, erős matematikai és analitikai számításokra alapozva tárnak fel rejtett összefüggéseket, a különböző üzleti területeken. Folyamatosan bővülő AI csapatukba keresnek Full stack fejlesztő munkatársakat.

Full stack fejlesztő-( AI csapat)

Feladatok

  • Meglévő rendszerek karbantartása, fejlesztése.
  • Egyedi fejlesztésű kiszolgáló szoftver fejlesztése, esetleges hibák javítása.
  • Adatmegjelenítési, adatelemzési, illetve mesterséges intelligencia projektek fejlesztési lábának tervezése, megvalósítása, támogatása.
  • Új projektek tervezésében és fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások

  • 3-5 év releváns java fejlesztői tapasztalat
  • Technológiai nyitottság
  • Webes frontend ismeretek
  • Python, NodeJS alapú backend ismeretek
  • DevOps ismeretek
  • Széleskörű adatbázis technológiai ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Alapfizetés+ projekt szerinti bónusz
  • Egyedi rendszer szerinti HO
  • Közösségi élet, hangulatos iroda
  • Csapatépítő programok
  • Újító ötletek befogadása, együttműködő vezetés
  • Változatos, innovatív és előremutató projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest